CRYSTALIDEA.PL – SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA!

KRYSZTAŁY SWAROVSKI – KRYSZTAŁY PRECIOSA – PÓŁFABRYKATY SREBRNE – GOTOWA BIŻUTERIA

WITAMY W CRYSTALIDEA.PL!

Czy szukasz sposobu na spełnienie swoich kreatywnych pomysłów? A może chcesz po prostu wnieść trochę błysku do swojego życia? W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Oferujemy największy wybór Cyrkonii oraz Kryształów Swarovskiego w regionie bałkańskim. Polecamy połączenie kryształów z wysokiej jakości półfabrykatami ze srebra próby 925 i zapraszamy do poszukiwania niekonwencjonalnych kreatywnych rozwiązań z czeskimi produktami szklanymi Preciosa. Miłośnicy klasyki i estetyki, kreatywny buntownicy, wielbiciele ekstrawagancji i ekscentryczności – każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego w naszym sklepie!

KIM JESTEŚMY?

ImageJesteśmy UAB Silver Dream. Zaczęliśmy pracę ponad 10 lat temu i sam początek był mały oraz skromny – mieliśmy tylko kilka pudełek z kryształami. Nasza podróż wymagała ogromnego wysiłku i wielu bezsennych nocy. Jednak tych kilka pudełek zmieniło się w międzynarodowy biznes i jesteśmy dumni z tego, kim teraz jesteśmy. A wy – nasi drodzy klienci, jesteście tymi, którym najbardziej chcemy podziękować! Tylko wasze nieskończone, coraz ambitniejsze pomysły zachęciły nas do rozszerzenia naszego asortymentu, szukania nowych rozwiązań w biznesie i ciągłego ulepszania sklepu.

Naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości i szerokiego wyboru oryginalnych kryształów, biżuterii i innych towarów na rynku krajowym i międzynarodowym.

Naszą wizją jest stać się wiodącą firmą jubilerską oferującą najwyższej jakości produkcję na całym świecie.

CO OFERUJEMY?

ImageGłównie jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować niesamowicie szeroki wybór najwyższej jakości oryginalnych kryształów Swarovskiego, które pochodzą bezpośrednio z Austrii. Ich możliwości wykorzystania osiągnęły nieopisaną skalę. Nie tak dawno temu większość z nas wyobrażała sobie kryształy Swarovskiego głównie jako element ozdoby biżuterii i odzieży, ale teraz podbiły wszystkie sfery, na które może wpłynąć sztuka i design: buty, architekturę, oświetlenie, samochody, wynalazki sportowe i wiele innych. Od momentu założenia firmy Swarovski dąży do perfekcji, a ich produkty są najlepszym wyborem na rynku.

Cyrkonie Swarovskiego – obecnie najlepsze i najbardziej przypominające diamenty cyrkonie, które nadadzą twoim projektom niezrównany blask!

Jeśli szukasz tańszych rozwiązań, sugerujemy czeskie szklane kryształy Preciosa, a dla osób, które pragną niekonwencjonalnych rozwiązań – prasowane szklane koraliki „Preciosa Ornela”. Figlarne modele, piękne kolory i niedoskonale-doskonałe kształty do projektów, które potrzebują czegoś innego.

Zrealizowanie pomysłów będzie łatwiejsze z naszymi srebrnymi lub mosiężnymi półfabrykatami i produktami amerykańskich firm Beadsmith i Beadalon (kombinerki, druty, sznurki, różne zestawy, itd.). W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zrealizowania swoich pomysłów. Zróbmy to razem!

W CO WIERZYMY?

Image Pracując i tworząc razem z tobą, dowiedzieliśmy się, że te wartości są najważniejsze:
Pomysły – wierzymy w twoje pomysły i ciężko razem z tobą pracujemy, aby pomysły te mogły wnieść więcej piękna do tego świata.
Jakość – sprzedajemy produkty najsłynniejszych i najbardziej cenionych marek na rynku, dzięki czemu masz pewność, że otrzymasz możliwie najlepszą jakość.
Odpowiedzialność – wszyscy jesteśmy ludźmi i, niestety, czasami mogą się nam zdarzyć błędy, jednak zawsze bierzemy za nie odpowiedzialność.
Komunikacja i pomoc – podstawa sukcesu współpracy. Czy masz jakieś pytania lub problemy przy wyborze produktu, a może jakieś uwagi? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.
Ciągłe doskonalenie – wszystkie wspomniane powyżej wartości i kierowany nimi rozwój biznesu motywują do ciągłego doskonalenia. Być może nie jesteśmy idealni, ale robimy wszystko, co w naszej mocy!

DLACZEGO POWINIENEŚ NAM ZAUFAĆ?

Nasze półfabrykaty ze srebra próby 925 (a także pozłacane) badane są przez państwowy „Urząd probierczy Litwy” i spełniają wszystkie wymogi aktów prawnych Republiki Litewskiej, a także wymogi prawne UE niezbędne do handlu metalami szlachetnymi. Półprodukty i gotowe produkty wykonane są ze srebra próby 925 (bez niklu), a gotowe wyroby jubilerskie posiadają Stempel Probierczy.

Image

TWÓRZMY RAZEM!

ZESPÓŁ CRYSTALIDEA.PL